O nas

Manufaktura internetowa

Tak definiujemy swoją firmę. Lama Media to zakład złożony ze specjalistów, którzy projektują, tworzą i rozwijają serwisy www według zorganizowanego procesu. Działamy od 2006 roku.

Lama Media

Zbudowaliśmy kilkadziesiąt zaawansowanych serwisów internetowych – sprzedażowych, informacyjnych i promocyjnych, głównie dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Wybrane realizacje można obejrzeć w portfolio.
Mamy też wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii internetowych i tworzenia contentu dla największych marek i instytucji w Polsce i za granicą.

Wśród naszych zadowolonych klientów są m.in.: Hewlett-Packard, Bank Zachodni WBK, Miasto Wrocław, Wielton S.A., Politechnika Wrocławska, The World Games 2017.

 

Co nas wyróżnia?

Analiza biznesowa, koordynacja projektu

Każdy projekt jest prowadzony przez doświadczonego Project Managera, który później odpowiada za relację z klientem i rozwijanie jego serwisu www. Doradzamy wyłącznie rozwiązania, do których jesteśmy przekonani, dbając, by serwis www powstał sprawnie i aby realizował cele biznesowe i promocyjne klienta.

Badania

Korzystamy ze sprawdzonych metodyk testowania serwisów i badania użytkowników, rozwijamy też własne metodyki. Dzięki temu budowane przez nas serwisy i strony mogą dostarczać klientom realnej przewagi na rynku.

Wysoki poziom technologiczny

Wszystkie produkowane przez nas serwisy są responsywne – można z nich swobodnie korzystać na komputerze, tablecie czy smarfonie. Opieramy się o system CMS WordPress, który jest przyjazny w obsłudze i korzystny cenowo w utrzymaniu i rozwijaniu. Aby zapewnić klientom dedykowane rozwiązania, możliwości CMS WordPress uzupełniamy wtyczkami własnego autorstwa.

Unikalna grafika i UX

Serwisy, nad którymi pracujemy, są każdorazowo projektowane przez analityków i specjalistów od User Experience, w Lama Media nigdy nie opieramy się na gotowych szablonach. Dzięki temu nasze realizacje wyglądają atrakcyjnie i w dopasowany sposób realizują cele naszych klientów. Wybrane realizacje można obejrzeć w portfolio.

Content is king

Początki Lama Media to dziennikarstwo internetowe. Często bierzemy na siebie odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie treści do serwisu www, konsultując się z klientem, aby spełniały one jego oczekiwania. Opublikowaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy tekstów w sieci, wiemy, jak konstruować nagłówki i artykuły, w jaki sposób wydobyć najważniejsze informacje i trafić do odbiorców. Chętnie dzielimy się tą wiedzą z klientami.

Potrzebujesz
profesjonalnego
serwisu www?

Szukasz solidnego partnera, który pomoże ci zdobyć przewagę w internecie?

Skontaktuj się z nami. Wstępna wycena w 48 godzin (w dni robocze).

Skontaktuj się

 

Zespół Lama Media

We always deliver.

Aktualności

ALL WE WANT FOR CHRISTMAS IS YOU BABE

Choinka już ubrana, prezenty spakowane. Niebawem wszyscy będziemy cieszyć się tym wyjątkowym, swiątecznym czasem z rodziną i przyjaciółmi. W tym roku chcemy mieć swój udział w budowaniu świątecznego nastroju, więc nagraliśmy punk-rockowy cover świątecznego hitu. Pamiętajcie proszę, że lepiej znamy się na marketingu internetowym niż na śpiewaniu. Z góry przepraszamy wszystkich fanów Mariah Carey. Wesołych, […]

Zobacz więcej

GENIUS UNIVERSITATIS 2016

Z radością informujemy, że kampania rekrutacyjna Politechniki Wrocławskiej prowadzona przez agencję Lama Media po raz drugi z rzędu otrzymała nagrodę Genius Universitatis.

Zobacz więcej